fbpx

Франківців познайомили з новим міським журналом “Крафт no.2″

Суспільство 03:08, 25.11, 2015

24 листопада в Івано-Франківську в громадському ресторані “Urban Space 100″ відбулася презентація міського журналу “Крафт no.2″.

Засновницею та головним редактором журналу є Світлана Ращенко. У міського журналу "Крафт" німецьке походження і українське серце.

"Крафт" – це видання про вітчизняне підприємництво і культурні ініціативи в європейському оформленні. Герої цього журналу не бояться пробувати щось нове, імпровізувати та ризикувати. А найголовніше – вони працюють для інших, отримуючи від цього задоволення",  розповіла Світлана Ращенко. 

"Ідея виникла під час моєї останньої поїздки в Німеччину. У них дуже багато схожих видань, де вони описують цікавих людей свого міста чи країни. І я подумала: у нас теж мої знайомі щось роблять, мій сусід з першого поверху щось робить цікаве. Це мене й надихнуло приїхати назад в Україну і зробити схожий формат тут. Тим паче я ще зі шкільних років мріяла про створення свого власного журналу. Правда, тоді я ще не знала, якою буде концепція, тобто про що він взагалі буде. Просто хотілось журнал. А коли я побачила такі журнали у Німеччині, я усвідомила всю концепцію, якою вона має зрештою виглядати", – відкрилася засновниця та головний редактор журналу.

На презентації журналу кожен охочий також міг поспілкуватися з засновницею та придбати журнал "Крафт no.2", пише Станіславське.ТБ.

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: