fbpx

Франківцям розкажуть, що Україні варто перейняти в Норвегії

Суспільство 16:45, 08.07, 2015

В п'ятницю, 10 липня, в громадському ресторані "Urban Space 100" учасники Програми "Молодь змінить Україну" розповідатимуть, як вони вивчали досвід Норвегії та які стратегії варто використати в Україні.

В цю п’ятницю Івано-Франківськ вкотре підтверджує репутацію молодіжної платформи для соціальних проектів та ініціатив. 10 липня о 18.00 в "Urban Space 100" учасники Програми "Молодь змінить Україну", організованої всесвітньо відомим науковцем, економістом, політологом Богданом Гаврилишиним, та проекту Норвезько-Української Торгової Палати "Young entrepreneurs – Norwegian – Ukrainian Business Development" розповідатимуть, як вони вивчали досвід Норвегії та які стратегії варто використати в Україні.

"Все для Норвегії"  цей напис на гербі короля Норвегії є основоположним принципом організації державного управління цієї країни.

Норвегія  це країна, яка, будучи найбільшим постачальником природного газу в Європі після Росії (20% ринку), на 98% забезпечує власні потреби за рахунок відновлюваної енергетики! Роман Зінченко – експерт Реанімаційного пакету реформ – розкаже, чому Україні слід повчитися у норвежців для становлення енергетичної незалежності.

Враховуючи, що Норвегія  найкраща країна для проживання за індексом людського розвитку ООН та найнижчим у Європі рівнем безробіття, входить в топ 10 рейтингу Doing Business Світового Банку, слухачі матимуть нагоду почути про співпрацю бізнесу та місцевої влади, соціальні програми та залучення інвестицій від юриста Юридичної компанії "LEX CONSULTING" Олесі Марчак, керівника відділу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олексія Бондарева, члена Ініціативи Професійний Уряд Олександра Медведєва та експерта Реанімаційного пакету реформ Івана Лукері.

Адвокат Юридичної компанії "MОRIS GROUP" Наталія Тужеляк та національний експерт Проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" Юлія Землицька розкажуть про те, як Норвегії вдалося досягнути найвищого соціального показника довіри до юстиції за рейтингом ОБСЄ та чому найгуманніша система відновного правосуддя Норвегії є дієвою.

У рамках дискусії учасники програми будуть також обговорювати питання розвитку спорту та сучасних освітніх можливостей для молоді із начальником Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолієм Ігнатовичем.

Приходьте, щиро чекаємо на Вас, разом змінимо Україну!

Спікери:

  • начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович (Львів)
  • завідувач відділу з питань дотримання міжнародних зобов'язань Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олексій Бондарев (Запоріжжя)
  • експерти Реанімаційного пакету реформ Іван Лукеря та Роман Зінченко (Київ)
  • юрист Юридичної компанії "LEX CONSULTING" Олеся Марчак (Івано-Франківськ)
  • член Ініціативи "Професійний Уряд" Олександр Медведєв (Ужгород)
  • юрист, адвокат Юридичної компанії "MОRIS GROUP" викладач НУ "Києво-Могилянська Академія" Наталія Тужеляк (Івано-Франківськ)
  • національний експерт Проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" Юлія Землицька (Харків).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: