Відвідувачі мали змогу збагатити свої знання новими теоретичними матеріалами з фізики, зокрема лекція професора Івана Яремія зібрала чималу аудиторію охочих дізнатися про наноматеріали, моно- та полікристали, фулерени та інші цікаві сполуки і фізичні явища. Вчителям, які відвідали дійство разом із своїми учнями, теж не доводилося нудьгувати, адже вчитель-методист Олена Лозинська підготувала для них цікаву авторську лекцію, присвячену методиці шкільних фізичних експериментальних задач, інформує прес-служба університету.
Далі була найцікавіша частина фестивалю, на яку найбільше чекали майбутні науковці – демонстрація експериментів. Навчальні аудиторії та лабораторії були переповнені різними вимірювальними приладами, пробірками, технікою та літальними апаратами (які сконструювали самі ж студенти факультету), телескопами та дивовижними фотографіями космічних просторів, які надав астрономічний клуб "Юпітер", який вже став невід’ємною частиною фестивалю.
Школярі у супроводі кураторів мали змогу на власні очі побачити дію рідкого азоту на різні речовини, "безпечний вогонь", "міні-вулкан", взаємодію струму з флуоресцентними лампами, дізнатись про роботу гіроскопа, зрозуміти принцип дії 3D-принтера та багато іншого. Учасники заходу також спілкувалися з організаторами фестивалю, ті із задоволенням пояснювали юним фізикам складні чи незрозумілі для дітей речі.
Самим тільки спілкуванням інтерактив не обмежився, адже школярі мали змогу не лише спостерігати за дійством, але й брати в ньому активну участь. У рамках програми заходу студенти фізико-технічного факультету підготували інтелектуальну гру "CleverGames", яка складалася із чотирьох турів, в кожному з яких було по декілька завдань. Тож школярі отримали чудову нагоду перевірити свої знання в галузі фізики, а найкмітливіші та найактивніші команди-учасники отримали цінні подарунки.