fbpx

Галабала: Держекоінспекція України перевірить Івано-Франківське управління лісового та мисливського господарства

Суспільство 20:12, 30.05, 2016

Держекоінспекція України з 6 до 24 червня перевірятиме Івано-Франківське управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомила очільниця обласної фракції "ВОЛЯ" Ольга Галабала на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Галабала зазначила, що Івано-Франківське управління лісового та мисливського господарства очолює Олексій Голубчак вже більше 16 років та додала: 

"Майже половину території Івано-Франківської області займають ліси. І 75% лісокористувачів є держлісгоспи, які підпорядковуються пану Голубчаку".

Депутат наголосила, що раніше, на засіданні екологічної комісії, яке було присвячено темі лісів, Голубчак прозвітував, що у 2015 році 60% деревини в області заготовлено саме з санітарно-оздоровчих рубок. Хоча декілька десятків років назад ця цифра була кардинально нижчою.

"Управління лісового та мисливського господарства прозвітувало, що 60%! деревини в області заготовлено саме з санітарно-оздоровчих рубок. Це означає, що у 2015 році 23 ТИСЯЧІ лісовозів або близько 300 тисяч "хворих" дерев було вирубано і вивезено. Дивно, що у далекому 1975 році від санітарних рубок заготовляли лише 4% деревини. Але ж то дерева розхворілися …" – йдеться у дописі Галабали.

Ольга Галабала акцентувала, що санітарні рубки такі привабливі для місцевих, тому що вони погоджуються лише Управлінням лісового господаства, тобто паном Голубчаком. Згідно із санітарними правилами комісія з обстеження майже повністю складається з представників, які підпорядковані управлінню, огляд роблять вони, погоджують вони, контролюють та звітують також вони.

"Маю велику надію, що перевірка Держекоінспекції буде не просто документом. Що будуть виїзди на місця "санітарних рубок" та буде перевірка рубок на місці. Бо за документами завжди все буде добре",  поділилась Галабала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: