fbpx

Галабала просить дослідити, чому Скрипничук після обідньої перерви в облраді починає ображати жінок

Політика 18:09, 10.03, 2017

Після обідньої перерви на сесії обласної ради поведінка депутата обласної ради Василя Скрипничука привернула увагу всієї сесійної зали: недоречні викрики та образи, зокрема на адресу жінок.

Очільниця фракції "ВОЛЯ" Ольга Галабала звернула увагу керівництва та регламентної комісії на такі дії Скрипничука. Під час виступу заступника голови облдержадміністрації Марії Савки депутат неодноразово викрикав, перебивав та відверто ображав доповідача.

"Пані Маріє, у мене одне питання єдиного характеру! Ви сама вірите в те, що ви говорите? Ти брешеш! Шановні голови, ви вірите в те, що вона каже?" – неодноразово звучало з уст Скрипничука.

"Хочу звернутись до голови регламентної комісії з проханням розглянути на комісії поведінку депутата облради Василя Скрипничука, який дозволяє собі персонально ображати колег, а особливо жінок. Прошу дослідити, чому зміна поведінки Василя Скрипничука відбувається після обідньої перерви", – звернулась Галабала.

Варто зазначити, що після слів Галабали Скрипничук продовжив свою "своєрідну" риторику на адресу депутата.

Нагадаємо, минулого року Василь Скрипничук під час фестивалю "Порто Франко Гоголь Фест" запам'ятався франківцям конфліктом із автором інсталяції "Вапно" Юрієм Бакаєм. Тоді депутат заявив, що його знає вся країна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: