fbpx

Галич став номінантом акції "7 чудес України: історичні міста та містечка"

Суспільство 11:10, 02.06, 2016

У цьому році триває вже п'ятий етап всеукраїнської акції "7 чудес України" – "7 чудес України: історичні міста та містечка".

З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь. З 1 червня члени оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції, за яких можна проголосувати до 25 вересня. За цей час відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) будуть визначені переможці цієї акції, яких оголосять 27 вересня 2016 року, на День туризму.

Серед номінантів – м. Галич. Запрошуємо мешканців та гостей Івано-Франківщини підтримати величний центр Галицько-Волинського князівства  наймогутнішу твердиню на південно-західних давньоруських землях. Голосування відбувається за посиланням http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/ .

Довідково. В акції "7 чудес України: історичні міста та містечка" беруть участь ті міста і містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: