fbpx

Галич відвідали представники Національної Асамблеї інвалідів України

Суспільство 16:23, 29.07, 2015

Сьогодні в Галичі перебувала делегація представників Національної Асамблеї інвалідів України.

Гостей зустрічали голова райдержадміністрації Ярослав Бартків та директор Галицького територіального соціального центру Надія Бабак.

"Україна – це європейська держава, а ми з Вами – європейський народ, – сказав у привітальному слові керівник району.  Я впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться розбудувати нашу країну. Адже ми з Вами єдині у прагненні жити в цивілізованій державі, де будуть створені  гідні умови проживання  для всіх українців і, зокрема, для людей з особливими потребами", – наголосив Ярослав Бартків та побажав присутнім приємного відпочинку.

Голова Луганської обласної організації інвалідів Наталія Гордеєва подякувала галичанам за теплий прийом, зазначивши, що Схід і Захід завжди були разом.

"Такими візитами нам треба зшити нашу державу. Україна – це наша рідна земля, тут  наше коріння, і змінювати країну ми не збираємося",  запевнила представниця Луганщини.

На згадку про сьогоднішню зустріч гості зробили спільну фотографію біля пам’ятника королю Данилу Галицькому, а потім для них було організовано екскурсію історичними місцями стародавнього Галича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: