fbpx

Галичани підтримали об'єднання територіальних громад

Суспільство 18:51, 25.05, 2015

У Галичі в приміщенні Народного дому відбулися громадські слухання, ініційовані Галицькою міською радою.

На слуханнях мова йшла про засвідчення готовності міста Галича до добровільного об’єднання територіальних громад Галицького району, а також про діяльність міської ради за 2014 рік та перспективи розвитку міста Галича, повідомляє КУРС із посиланням на Галицьку РДА.

Міський голова м. Галича Орест Трачик проінформував присутніх, що у відповідності до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", Методики формування спроможних територіальних громад на території Галицького району планується утворення 3 територіальних громад, одна з яких – Галицька, із 41 населеним пунктом, які складаються із 23 сільських рад, а також міська рада Галича.

Розуміючи актуальність проведення реформ у напрямку децентралізації влади, посилення ролі органів місцевого самоврядування, розмежування повноважень влади для ефективнішого розв’язання проблем місцевого значення, створення комфортнішого середовища для людей у місті і найвіддаленішому селі, учасники слухань прийняли рішення про підтримання ініціативи добровільного об’єднання територіальних громад сіл та міста Галича.

Також міський голова прозвітував про роботу очолюваної ним ради за 2014 рік та озвучив плани на найближчий період. Серед яких: завершення будівництва очисних споруд в м. Галич – Заріка на вул. Б. Хмельницького потужністю 300 м3 на добу, капітальний ремонт пішохідного моста через р. Дністер, будівництво канав по водовідведенню по вулицях Я. Осмомисла, Шекети, Чорновола. Кошторисна документація виготовлена на Галич-Гору по вул. С. Стрільців. По завершенню будівельних робіт на Межевідді розпочнуться роботи на Галич-Горі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: