fbpx

Галицька райдержадміністрація проводитиме закупівлі через систему ProZorro

Політика 21:25, 07.06, 2016

Голова Галицької райдержадміністрації Ярослав Бартків провів нараду щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів "ProZorro". Участь у засіданні взяли заступники голови райдержадміністрації, керівники та головні бухгалтери структурних підрозділів.

На нараді йшлося про те, що Закон України "Про публічні закупки", ухвалений у грудні минулого року, зобов'язує всіх, хто здійснює закупівлі коштом державного бюджету, з 1 серпня перейти на обов’язкове застосування електронної форми державних закупівель "ProZorro".

Відзначалося, що для багатьох країн світу застосування держзакупівель уже давно не в дивину, тому, як свідчить світовий досвід, у застосуванні електронних торгів є багато позитивних моментів: завдяки публічності проведенні торгів збільшується прозорість закупівель на всіх стадіях, що сприяє викоріненню і системному запобіганню корупції; підвищується конкуренція серед учасників торгів, процедура закупівлі проводиться оперативно, відбувається суттєва економія витрат бюджету на закупівлю товарів робіт та послуг.

Для прикладу наводилися дані про використання системи "ProZorro" і в Івано-Франківській області.

"Я переконаний, що альтернативи запропонованому шляху немає, тому наполягаю на якнайшвидшому впровадженні цієї системи електронних закупівель в районі", – наголосив Ярослав Бартків, звертаючись до розпорядників коштів.

Голова райдержадміністрації доручив головним розпорядникам бюджетних коштів до 16 червня забезпечити проведення закупівлі товарів у системі "ProZorro" та визначити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації – відповідальними особами за впровадження зазначеної системи в районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: