fbpx

Газову насосну станцію "Рогатин" за 21 мільйон переоснастить оточення енергетика Суркіса

Економіка 16:51, 10.10, 2015

Філія "УМГ "Львівтрансгаз" ПАТ "Укртрансгаз" 2 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Новітні енергетичні програми" про технічне переоснащення насосної станції КС Рогатин за 20,80 млн грн.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші"

Фірма "Новітні енергетичні програми" має переоснастити насосну станцію Рогатин в Івано-Франківській області до кінця року.

Підряд передбачає заміну комірок в РП-10 кВ, силових трансформаторів, головного розподільчого щита та щита загально станційного призначення КТП 10/0,4 кВ насосної станції та переносу обладнання в проектне приміщення, розташоване в існуючому приміщенні машинного залу компресорного цеху. Крім того, потрібно замінити відповідні кабельні лінії 10 та 0,4 кВ на компресорній станції "Рогатин".

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ "ЕлектроПлюс-ІФ" Степана Лосика, чия заявка була дорожчою від переможця на 2,12%.

Щодо дешевшої майже на 5 млн грн пропозиції ТзОВ "Мальви" у протоколі розкриття вказано, що фірма подала не всі документи. Про що саме йдеться, невідомо, оскільки протокол відхилення у "Віснику держзакупівель" не оприлюднений.

Компанія «Новітні енергетичні програми» заснована кіпрською «Дерівейшн інвестментс лімітед». Раніше директором цієї фірми був Андрій Бєлєнтьєв, який у 2005-2011 рр. очолював філію «Прикарпаттяобленерго» у Калуші. Раніше засновником «НЕП» була лондонська компанія «Стренд Інвест ЛТД», яка також була власником ТОВ «ФК «Декра», що є акціонером ЗАТ «СК «Промінь», де керівником є Ярослав Якубовський. Зараз фірмою-переможцем керує Михайло Горбковий, який також є керівником ТОВ «ІМС-Україна», що належить ТОВ «КУА «Західна інвестиційна група» Зоряна Михайляка, а раніше – Якубовському і Дмитру Долішньому.

На тендерах «Прикарпаттяобленерго» фірма «НЕП» неодноразово була спаринг-партнером ПП "Альфа Енерго Груп". Остання зареєстрована на Маргариту Ульянову, яка до того була директором. У 2012 р. власником було «ІМС-Україна».

Компанія «Мальви» зі статутним капіталом 17 тис грн належить Віталію Сиворогу, а керує нею Степан Гарда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: