fbpx

Газовики пояснили, звідки у платіжках франківців суми в тисячі гривень

Суспільство 18:15, 13.11, 2015

Роз'яснення з цього приводу дав заступник начальника Івано-Франківського УЕГГ ПАТ "Івано-Франківськгаз" Юрій Колодій.

Посадовець передовсім посилається на постанову Кабміну "Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання", датовану ще 1999 роком. Там написано, що надавати показники лічильника – це справа самого споживача, він має це зробити до 1 числа та оплатити не пізніше 10 наступного місяця.

Контролери? Згідно з цією ж постановою, вони мають знімати показники лічильника не рідше, ніж раз у півроку. Такий собі контрольний показник, пише Репортер.

Якщо ж контролерів люди у квартири не пускають?

"Правилами передбачено, якщо споживач не подає показники лічильника, ми можемо застосувати планові платежі, – пояснює Колодій. – Нарахування проводиться за методикою, яка розроблена НАК "Нафтогаз". Для прикладу, якщо ви влітку споживаєте десь 15 куб. м, ми десь розраховуємо їх на вас на наступний місяць".

Та якщо людина насправді спожила менше газу і дала про це знати службі – для прикладу, вказала, цей показник у своїй новій платіжці, то програма автоматично приводить стан розрахунків до цього показника, стверджєує газовик.

"Якщо людина буде кожного місяця подавати показник, то цих непорозумінь взагалі не буде, – говорить Юрій Колодій. – Є ще варіант, що люди тимчасово не проживають у квартирах, їм треба прийти до нас і написати заяву, тоді ніяких планових платежів їм не буде надходити".

Хоча просто це лиш на перший пог­ляд, визнають газовики, насправді ситуації дуже різні.

"Буває, просимо фото показника лічильника, – каже Колодій. – Бо деякі люди навесні "просікли", що буде подорожчання, подали більший показник і заплатили за півроку наперед по 1,089 грн., а потім не пускали контролера. Або люди, які платили у квітні за березень чи лютий, відповідно ми їм порахували за новим тарифом, який діяв на той момент, коли була проведена оплата. І ми не можемо зробити великі перерахунки. Є нюанси, людина була за кордоном чи у лікарні, тоді вже ці справи розглядає комісія".

Газовики наголошують, що найпростіший спосіб не витрачати свої нерви і час – це подавати показники наприкінці кожного місяця. Це можна зробити за телефоном контакт-центру 591-104.

Другий варіант – є два сайти: balance.if.ua та 104.ua. Там можна зареєструватися за особистим рахунком, подавати показники, платити он-лайн і контролювати всі процеси.

Аби прояснити ситуацію для себе, є таки сенс завести на тих сайтах персональний кабінет. Тоді в разі чого – всі докази на руках.

Плюс нюанс. В кінці жовтня Кабмін прийняв ще одну постанову, за якою пільговий обсяг газу становить не 200 кубів на місяць, а 1200 на весь опалювальний період. Тобто якщо у листопаді ви не використали 200 кубів, а лиш 150, то ці 50 – не згорають, а лишають на наступні місяці. Ніби й непогано, але уявіть, скільки ще плутанини додасться до нині існуючої.

Рекомендації

Подавайте показники лічильника наприкінці місяця 30-31 числа в будь-який зручний для вас спосіб.

Можете платити за газ відповідно до фактичних показників вашого лічильника, а не за автоматизованими прогнозованими нарахуваннями.

Вписуючи показники лічильника у квитанції, вимагайте в оператора банку внести їх в базу разом з сумою оплати. Інформація про оплату за показниками лічильника надходить до підприємства лише в електронному вигляді. Саме тому важливо проконтролювати, чи оператор вніс показник. Квитанція буде підставою вимагати планових перерахунків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: