fbpx

Гелетей: Росія погрожувала Україні тактичною ядерною зброєю

Політика 16:28, 01.09, 2014

Міністр оборони України Валерій Гелетей повідомив, що Росія по неофіційних каналах погрожувала застосувати тактичну ядерну зброю проти України в разі продовження АТО.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Росія програла гібридну війну Україні. Наші Збройні Сили впевнено тіснили банди російських найманців, знищували диверсантів та спецпризначенців. Саме тому Кремль змушений був перейти до повномасштабного вторгнення своїх регулярних військ на територію Донбасу. Сьогодні ми вже маємо справу з дивізіями та полками. Завтра це можуть бути корпуси", – підкреслив Гелетей. 

Він зазначив, що операцію по звільненню Сходу України від терористів завершено. "Ми маємо терміново вибудовувати оборону від Росії, яка намагається не лише закріпитись на територіях, раніше окупованих терористами, але й здійснювати наступ на інші території України", – вважає міністр оборони. 

Міністр вважає, що в країну прийшла війна, яку Європа не бачила з часів Другої світової. В такій війні втрати вже будуть обчислюватись не сотнями людей, а десятками тисяч.

"По неофіційних каналах російська сторона вже кілька разів погрожувала, що у випадку продовження спротиву вони готові застосувати проти нас тактичну ядерну зброю. Для того, щоб вистояти, нам необхідна повна консолідація всіх наявних сил", – підкреслив він.

За словами міністра оборони, заклики до зняття з посади начальника Генерального штабу генерала Муженка є провокацією РФ, оскільки, за словами міністра, саме Муженко був "архітектором українських перемог на Сході".

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: