fbpx

Генпрокуратура перевірить декларацію Ігоря Насалика

Суспільство 13:20, 06.09, 2018

Генеральна прокуратура буде розслідувати декларування недостовірної інформації міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.
Зазначається, що Національне агентство з питань запобігання корупції направляло відповідні висновки до НАБУ, але там досудові розслідування так і не були розпочаті. НАЗК звернулося до ГПУ, і прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене статтею 366-1 ККУ.
"Досудове розслідування розпочато за фактом декларування двома посадовими особами недостовірної інформації на суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб: Міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом і суддею Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних прав Євгеном Літвіновим",  повідомляють в агентстві.
Санкція інкримінованої статті загрожує чиновникам штрафом у 2-3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, або громадськими роботами в 150-240 годин, або позбавленням волі на строк до 2 років.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: