fbpx

Гергелюк: люди, завдяки яким відбувся Майдан, і повинні у владі змінювати країну. ВІДЕО

Політика 19:20, 01.09, 2015

Змусити владу працювати чесно і відповідати за свої дії – таке завдання після Майдану поставив перед собою "Громадський рух "Народний контроль". Громадські активісти, які пройшли Революцію Гідності, довели, що здатні самоорганізуватися та відстоювати права людей. Серед таких і лідер "Народного контролю" Прикарпаття Володимир Гергелюк.

"На Майдані я був помічником коменданта консерваторії, організовували побут протестувальників, готували акції спротиву, – пригадує Володимир Гергелюк. – Я переконаний, що більшість українців зарядилися духом Революції Гідності, щиро прагнуть і надалі змінювати нашу державу".

Змінювати країну "майданівець" Володимир Гергелюк продовжив у "Народному контролі", де очолив прикарпатський обласний осередок. І вже за кілька місяців команді народних контролерів на Івано-Франківщині вдалося вирішити чимало проблем.

Так, "Народний контроль" на Прикарпатті щодня доводить: контролювати владу та впливати на неї – реально. За ініціативи Володимира Гергелюка прикарпатські активісти "Народного контролю" відстоювали права підприємців, долучилися до всеукраїнської акції на захист деревообробників, разом із воїнами АТО контролювали проведення тендерів на оздоровлення військовослужбовців.

"Ми стали платформою для об’єднання громадських активістів, волонтерів, військових, журналістів. Разом боремося зі свавіллям чиновників", – розповідає Володимир Гергелюк.

Щоб люди, яким довіряє громада, змогли ще більше ефективно працювати і втілювати потрібні для країни ініціативи, Володимир Гергелюк вирішив іти на місцеві вибори у команді "Народного контролю".

"Ми обрали нашу владу, делегували їй повноваження після Майдану. Та бачимо, що її дії не йдуть на користь нашій державі. Тому я переконаний, що саме нові обличчя – прості люди, на чиїх плечах відбувся Майдан, відбулася наша перемога над злочинним режимом, повинні йти у владу, повинні брати на себе відповідальність, щоби змінювати нашу країну, починаючи із місцевого самоврядування", – наголосив Володимир Гергелюк.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: