fbpx

Гімназист з Калуша – серед переможців "Школи успіху" братів Кличків

Суспільство 18:37, 28.07, 2018

"Школа успіху" – це безкоштовний літній проект, покликаний розкрити особистісний потенціал у підлітків і розвивати навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки.

"Школа успіху" допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Під керівництвом менторів вони вчаться працювати в команді, розробляють власні проекти та обговорюють їх з відомими бізнесменами та громадськими діячами, вчаться презентувати власні ідеї. Потреби та особливості хлопчиків і дівчаток у підлітковому віці відрізняються, тому з 2016 року для них розроблено різні програми, передають "Вікна".

Серед отриманих 2882 анкет було обрано 50 хлопців і 50 дівчат, які з гідністю і запалом пройшли усі етапи конкурсу.  В числі переможців кілька представників Прикарпаття. Зокрема, учень Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Олег Борисевич.

До участі у проекті запрошувались хлопці та дівчата віком 14-15 років з усіх регіонів України. У березні було оголошено 300 переможців першого етапу конкурсу на сайті фонду братів Кличків.

Учасники проекту знімали креативні відео та давали зважені відповіді під час телефонного інтерв'ю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: