fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Гнів народу та кара Божа спадуть на голови, – "Правий Сектор" засудив встановлення головам Івано-Франківської обласної та міської рад надбавок до зарплати

Гнів народу та кара Божа спадуть на голови, – "Правий Сектор" засудив встановлення головам Івано-Франківської обласної та міської рад надбавок до зарплати

Політика 22:10, 25.12, 2015

Івано-Франківський обласний осередок громадської організації "Правий Сектор" прокоментував перегляд на сьогоднішніх сесіях обласної та міської рад заробітної плати їхніх голів, "свободівців" Олександра Сича і Руслана Марцінківа.

"Тим, що не зламали присяги?!" – своє обурення і незгоду з діями голів обох рад та депутатського корпусу "Правий Сектор" висловив у заяві, яку поширив в соцмережі Фейсбук.

Подаємо текст повністю.

"Призначення голові Івано-Франківської міської ради Р. Марцінківу та його заступникам і секретарю міської ради по 50% посадового окладу, а голові обласної ради О. Сичу (!) 150% від посадового окладу, а також надання йому матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань і оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати, зважаючи на значне погіршення соціального становища українського народу, – є грубим порушенням морально-етичних норм представниками депутатського корпусу міської та обласної рад стосовно громади, яка делегувала їм владні повноваження! 

Така зухвала та резонансна в інформаційному полі поведінка депутатів обласної ради, в свою чергу, мала на меті прикрити ще більшу аферу, а саме – прийняття програми охорони навколишнього природнього середовища у розмірі (!) 2 млрд. 253 млн. гривень, що, за практикою "папєрєдніков", призначено для дерибану народних коштів "обранцями".

Ігнорування питання учасників АТО на цій сесії обласної ради з приводу створення відповідної депутатської комісії, зневага до декларованих раніше цінностей Майдану владною в області політичною силою, соціальні негаразди, а також воєнні події на сході України викликають виправдане обурення громади, що може вилитись у акції громадянської непокори з плачевними наслідками для владоможців! 

Втратили страх чи зв'язок з реальністю!?

Гнів народу та кара Божа спадуть на голови кривдників!

Українці, єднаймося для знищення режиму внутрішньої окупації, апетити і загроза якого щодня зростають! 

Слава Україні!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: