• Новини
  • Спорт
  • Гол франківчанки Христини Татарин не допоміг збірній України перемогти Туреччинну на Турнірі розвитку УЄФА

Спорт 16:23, 05.05, 2015

Жіноча збірна команда України WU-16 матчем із однолітками з Туреччини завершила свої виступи на Турнірі розвитку УЄФА, що проходив в Ізраїлі.

У третьому матчі підопічні Сергія Сапронова не зуміли втримати переможний рахунок у матчі із однолітками з Туреччини – 1:2, передає КУРС з посиланням на прес-службу ФФУ.

Зі стартових хвилин третьої зустрічі Турніру розвитку УЄФА, в якій українкам необхідно було тільки перемагати, підопічні Сергія Сапронова захопили ініціативу.

"Жовто-блакитні" більше за суперників володіли м’ячем, а на 28-ій хвилині дівчата отримали право на штрафний, який впевнено реалізувала Христина Татарин. Після цього українська команда мала ще декілька нагод, аби подвоїти рахунок. Особливою активністю на полі відзначалась капітан команди Наталія Гриб. Тому дещо нелогічним вийшов пропущений м’яч, який суперниці українок забили "у роздягальню".

Другий тайм особливо не відрізнявся від першого. Збірна України атакувала, проте забити не могла. Раз по раз воротам турецької команди загрожували Татарин, Гриб та Малиновська. На 78-ій хвилині збірна Туреччини вийшла вперед у рахунку. Кутовий біля воріт Гули завершився дальнім влучним ударом під стійку, відбити який голкіпер Гула не зуміла.

Після пропущеного м’яча у збірної України було ще декілька моментів, аби перевести гру в серію післяматчевих пенальті, проте "синьо-жовтим" не пощастило – 1:2.

Нагадаємо, що для збірної України поразка від Туреччини стала третьою на турнірі. У підсумку підопічні Сергія Сапронова посіли четверте підсумкове місце. Переможцем змагань стали господарки  збірна Ізраїлю, яка в останньому поєдинку з мінімальним рахунком переграла суперниць з Польщі.

Туреччина WU-16  Україна WU-16 – 2:1

Гол (Україна): Татарин (28)

Україна WU-16 (стартовий склад): Гула – Татарин, Горбач, Олійник, Струк, Павлюк, Кумеда, Постол, Серемчук, Гриб (к), Малиновська

Нагадаємо, до складу збірної України були викликані три вихованки івано-франківської ДЮСШ №3. Це оборонці Христина Татарин та Тетяна Лайщук, а також нападник Вікторія Серемчук.