fbpx

Голова Держпраці у Франківську висварив робітників, які знехтували безпекою. ФОТО

Суспільство 15:39, 03.02, 2018

Випадок, який стався із головою Державної служби України з питань праці Романом Чернегою в Івано-Франківську, змусив його звернутися до спільноти із закликом берегти себе і колег.

"Люди, бережіть себе і своїх колег!" – так розпочав розповідь про цю історію голова Держпраці Роман Чернега на своїй сторінці у Фейсбук.

"Приїхав на рідне Прикарпаття. В Івано-Франківську, проїжджаючи біля ТЦ "Арсен", побачив, як на одному із біл-бордів проводяться якісь роботи. Маю таку звичку одразу подивитись, чи дотримуються правил охорони праці під час проведення робіт, зокрема на висоті. На жаль, як і очікувалось: двоє працівників, які працювали в "люльці", навіть не мали страхувальних поясів, а відповідно, очевидний ризик падіння. Ну а про будівельні каски взагалі ні ті на висоті, ні ті працівники, що були внизу, навіть і не думали", – розповів він.

Роман Чернега представився, зажадав, щоб опустили "люльку", і провів короткий інструктаж з охорони праці. Запитав: чому вони не люблять своїх рідних, дітей, не цінують своє життя. "Опущені очі сказали все самі за себе",  зазначив голова Держпраці.

Також Чернега попросив робітників негайно зв'язатись з керівником фірми (ймовірно, рекламна компанія West Bord), щоб привезли все необхідне для безпечних робіт.

Через годину перевірив. Ситуацію кардинально виправили. Старший бригади подякував, сказав, що все зрозуміли.

"Дуже на це сподіваюсь. Люди, це ваше життя і здоров'я. Бережіть їх", – звернувся до спільноти Роман Чернега.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: