fbpx

Голова Франківської ОДА та мер міста зустрілися з Генеральним консулом України у Кракові

Політика 06:28, 08.04, 2016

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук разом з Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківим під час перебування на Європейському конгресі місцевого самоврядування зустрілися з Генеральним консулом України у Кракові Олегом Мандюком.

Очільник Прикарпаття та Генеральний консул обговорили організацію зустрічі керівництва області з маршалеком Опольського воєводства та мером міста Ополє у травні, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 
Також йшлося про перейняття досвіду Польщі при практичному впровадженні реформи децентралізації, про проведення навчання для голів уже створених та представників майбутніх об’єднаних територіальних громад.
 

Як повідомив за підсумками участі у Європейському конгресі місцевого самоврядування Олег Гончарук, представники Івано-Франківщини перейматимуть досвід залучення європейських інвестицій для розвитку Прикарпаття, зокрема, завдяки роботі представника Івано-Франківської області в польському офісі у Брюсселі.

"Така ініціатива дасть можливість донести ще більше інформації про наш край, сприятиме розвитку відносин між областю та європейськими країнами", – зазначив Олег Гончарук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: