fbpx

Голова ІФ ОДА Олег Гончарук назвав перекриття дороги у Делятині політичним замовленням

Суспільство 09:32, 04.06, 2018

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук відреагував на блокування дороги на Буковель у Делятині.

Як повідомляв КУРС, вранці 1 червня жителі Косівського та Надвірнянського районів перекрили дорогу у Делятині з вимогою відремонтувати автошлях Яблунів – Делятин. У напрямку "Буковелю" утворився багатокілометровий затор.

Заяву Гончарука з цього приводу поширила прес-служба ОДА.

"Події, що відбуваються в Делятині, викликають занепокоєння прикарпатців та багатьох наших гостей. Після Революції Гідності діяльність облдержадміністрації була спрямована на відстоювання інтересів громади, всіляко уникаючи політизації і політичних замовлень. І це насамперед стосується ремонту державних доріг Івано-Франківщини, які за сприяння наших народних депутатів в останні три роки отримали нове обличчя", – йдеться у заяві.
 

Гончарук додає, що проведення тендерів на ремонт доріг в області відбувається публічно, через прозорі тендери і в онлайн-режимі. 

З першого січня 2018 року дороги місцевого значення передані на утримання ОДА, а це  понад 3100 км. На їх утримання і ремонт виділено 279 млн гривень. Розуміючи, що цей фінансовий ресурс є обмежений, тривалий період велося обговорення з органами місцевої та виконавчої влади краю, і, врахувавши їхні пропозиції, вдалося напрацювати спільну Концепцію ремонту місцевих доріг Прикарпаття на найближчі три роки. 

"На жаль, події останніх днів засвідчують початок передвиборчої кампанії. Політичні амбіції і меркантильні інтереси виходять на перше місце, втрачаються здоровий глузд і порозуміння. Стаємо свідками того, як замість вирішення питань вивіреним шляхом перемовин, дискусії і спільних напрацювань проявляються спроби чинити тиск, звучить мова ультиматумів, створюється нездорова ситуація, коли окремі члени громад кількох населених пунктів вимагають вирішення своїх проблем за рахунок інтересів інших громад Прикарпаття",  йдеться у зверненні Гончарука.

Голова ОДА звертається до всіх представників місцевої та виконавчої влади області, закликає представників громадських організацій, ветеранів АТО, відкинувши емоції, категоричність і тиск, об'єднати зусилля для спільного вирішення проблеми.

"Маємо враховувати наші реалії та фінансові можливості держави і краю. Лише так вийдемо на програму дій щодо подальшого ремонту доріг місцевого значення області і зробимо це в інтересах краю, заради спільного блага громад, а не в угоду окремим політичним і містечковим амбіціям. І лише таким шляхом досягнемо доброго результату".

Як писав КУРС, протестувальникам, які заблокували дорогу на Буковель, загрожує кримінальна відповідальність

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: