fbpx

Голова Івано-Франківської ОДА взяв участь у роботі Європейського конгресу місцевого самоврядування

Суспільство 14:43, 05.05, 2015

4-5 травня у Кракові проходить перший Європейський конгрес місцевого самоврядування, організатором якого виступає Інститут східноєвропейських досліджень.

Захід покликаний стати платформою для обміну думками між керівниками органів місцевого самоврядування, регіональних еліт з представниками державних адміністрацій, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

На запрошення європейських партнерів та в рамках реалізації "Єврокарпатської ініціативи" участь у роботі Європейського конгресу місцевого самоврядування взяв і голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук. 

Зокрема, в рамках проведення Конгресу очільник Прикарпаття спільно з Генеральним Консулом України Віталієм Максименком зустрілись із Маршалком Малопольського воєводства Мареком Совою. Сторони обговорили можливості посилення співпраці між воєводством і областю, розглянули варіанти спільного залучення європейських коштів, а також можливі формати участі воєводства у "Єврокарпатській ініціативі". Окрім того, на зустрічі сторони підняли питання процесу децентралізації, який розпочався в Україні, а саме – збільшення впливу місцевого самоврядування на управління державою.

Прикметно й те, що згідно з досягнутими домовленостями воєводство надасть українській стороні можливість перейняти досвід польських фахівців щодо залучення коштів Європейського Союзу, відбудуться відповідні навчання. Також польські партнери запевнили, що готові прийняти дітей із Прикарпаття у Кракові для продовження культурного обміну між громадянами обох країн.

Нагадаємо, що Олег Гончарук започаткував втілення в життя "Єврокарпатської ініціативи", яка покликана координувати дії між державами Карпатського регіону задля спільного досягнення позитивних результатів в економіці, туризмі та інших сферах життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: