fbpx

Голова Івано-Франківської ОДА зустрівся з визволеним із полону бійцем батальйону "Донбас" Андріаном Волгіним

Суспільство 15:52, 09.02, 2015

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з іванофранківцем Андріаном Волгіним, бійцем батальйону "Донбас", який пройшов Іловайський котел, був поранений, тривалий час знаходився у полоні бойовиків.

Після звільнення молодий чоловік повернувся на Прикарпаття. Тут планує перебувати протягом півтора місяці, щоби пройти період реабілітації, а потім знову повернутися на Схід, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Закликатиму всіх до миру. Помітив, що жителі окупованих територій, введені в оману російською пропагандою, не очікували таких руйнівних наслідків, які маємо сьогодні, – сказав Андріан Волгін. – Тепер потрібно лише домовлятися, налагоджувати діалог, йти до миру".

Олег Гончарук обговорив з бійцем важливість проведення психологічної та соціальної реабілітації для учасників антитерористичної операції, вивчення їх життєвих потреб, залучення тих, хто повернувся з війни, до суспільної діяльності, зокрема охорони правопорядку.

"Спілкування з людьми, які на власні очі бачили війну, пройшли через її випробування, є особливим. Кожен з вас – герой, завдяки хоробрості, патріотизму та зусиллям яких ми сьогодні стримуємо російську агресію, − зауважив голова облдержадміністрації. − Гадаю, найближчим часом в області потрібно створити спеціальну контактну групу, куди б люди, які повернулися, могли звертатися зі своїми болями та проблемами, яка б забезпечила оперативну комунікацію та сприяла ефективному вирішенню піднятих питань".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: