fbpx

Голова Калуської РДА закликав комунальні підприємства економити природний газ та допомагати сім’ям учасників АТО

Суспільство 15:04, 13.08, 2014

Голова Калуської райдержадміністрації Микола Жовнір провів нараду з керівниками комунальних підприємств району з питань фінансово-господарської діяльності.

Як повідомили КУРСу у прес-службі Калуської РДА, керівники підприємств доповіли щодо своєї діяльності, проблемних питань, виконання визначених на попередній нараді доручень.

На нараді йшлося про впорядкування узбіч доріг на території району, проведення благоустрою територій до Дня Незалежності, було вчергове порушено питання щодо безпеки працівників, які задіяні в перевезенні та доставці грошових коштів до поштових відділень.

Голова райдержадміністрації Микола Жовнір, цікавлячись, як виконується доручення щодо розроблення заходів з метою зменшення споживання природного газу та економії енергоносіїв, зазначив:

"Тенденція зростання цін на енергоресурси, зокрема  газу, обумовлює необхідність негайного впровадження заходів з енергозбереження, запровадження нових технологій з енергозбереження, перехід на альтернативні види палива, утеплення будівель".

Під час наради було також звернено увагу присутніх на необхідність надання допомоги сім’ям учасників АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: