fbpx

Головну медсестру області нагородили медаллю "За заслуги перед Прикарпаттям"

Суспільство 17:28, 12.05, 2016

У місті Яремче проходить всеукраїнська науково-практична конференція "Медсестринство на варті здоров'я нації", присвячена відзначенню Міжнародного дня медичної сестри.

Конференцію відкрили директор ДУ "Центральний методичний кабінет з підготовки молодих спеціалістів" МОЗ України Тетяна Чернишенко та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон МатейкоЗахід організований за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Асоціації медичних сестер України та Івано-Франківська, департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації. 

Серед кількасот учасників конференції є науковці, керівники медичних училищ і коледжів, інститутів медсестринства, завідуючі ФАПів. Упродовж двох днів вони обміняються досвідом, обговорять здобутки і проблеми у щоденній діяльності, проведуть практичні заняття. 

"Ті завдання, які щодня виконує медична сестра, є особливими, адже від них значною мірою залежить результат лікування і одужання наших пацієнтів, – наголосив Мирон Матейко, пригадавши, як у молоді роки розпочав свій трудовий шлях з медсестринської роботи у Снятинській лікарні. – Вітаючи з Міжнародним днем медичної сестри, хотів би побажати всім, хто причетний до благородної медсестринської справи, миру, благополуччя, щастя і успіхів".

У медсестринстві на Прикарпатті сьогодні працює понад 15 тисяч осіб, повідомляє Департамент охорони здоров'я ОДА.

З нагоди свята кращим з них вручили почесні грамоти Міністерства охорони здоров’я України, голів Івано-Франківських обласних ради та державної адміністрації. Заступник головного лікаря з медсестринства обласної клінічної лікарні Наталя Ружило за багаторічну і сумлінну працю отримала найвищу відзнаку області – медаль "За заслуги перед Прикарпаттям".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: