fbpx

Головний медик Прикарпаття просить ретельно перевіряти якість продуктів і дотримуватися норм гігієни

Здоров'я 11:20, 13.09, 2016

У лікувально-оздоровчому комплексі працівників нафтової галузі "Дружба", який розташований у селі Новоселиця Долинського району, відбулося масове харчове отруєння відвідувачів.

Наступного дня опісля святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, яке проходило у зазначеному закладі, за медичною допомогою звернулися перші потерпілі.
 

За словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Мирона Матейка, станом на сьому годину ранку 13 вересня до інфекційного відділення Долинської центральної районної лікарні госпіталізовано 27 осіб переважно старшого віку з діагнозом харчове отруєння, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Звертаємося до жителів області ретельно перевіряти якість продуктів харчування та дотримуватися санітарних норм гігієни", – зазначив Мирон Матейко.

Як розповів посадовець, медичний заклад має достатнє матеріально-технічне забезпечення для лікування усіх постраждалих.

Наразі працівники Держпродспоживслужби проводять дослідження причин харчового отруєння.

Слід відзначити, що за дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука керівник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації виїхав у Долинський район для контролю ситуації щодо лікування пацієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: