fbpx

Гончарук доручив районам підготуватися до погіршення погодних умов

Суспільство 14:09, 13.01, 2016

Органи влади на місцях і відповідні служби повинні бути готовими до погіршення погодних умов на Прикарпатті.

На цьому наголошувалося під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з головами РДА, керівниками департаментів обласної державної адміністрації та представниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інформує прес-служба ОДА.

Як зазначалося, у зв’язку з погіршенням погодних умов впродовж 31 грудня – 11 січня на території Прикарпаття відбулося кілька дорожньо-транспортних пригод, які спричинили перекриття дорожнього руху для великогабаритного транспорту.  

На переконання очільника облдержадміністрації, задля уникнення таких випадків варто консолідувати роботу керівників профільних департаментів облдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, інших органів центральної виконавчої влади та голів РДА. Задля цього необхідно забезпечити стовідсоткову готовність снігоочисної техніки, розгорнути пункти обігріву на найважливіших автодорогах.

Окрім того, необхідно провести навчання, під час яких буде проведено роз’яснювальну роботу, як діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

"Головам райдержадміністрацій необхідно забезпечити конструктивну співпрацю з місцевими підприємствами, які провадять діяльність на території району,  наголосив Олег Гончарук. – Та, у разі необхідності, залучати їхню техніку для очистки від снігу проблемних ділянок автошляхів області".

Окрім того, голова ОДА доручив керівникам районних державних адміністрацій забезпечити дорожню техніку паливно-мастильними матеріалами та оперативно реагувати у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимира Стебницького, спільно з Львівською та Закарпатською областями було налагоджено співпрацю щодо забезпечення належного проїзду на суміжних ділянках дороги. 

Посадовець також зазначив, що у випадку необхідності на території області може бути задіяно близько 176 одиниць техніки для очистки від снігу автомобільних доріг. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: