fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Директора департаменту екології ОДА, який відмовився звільнятися на вимогу губернатора, звинуватили в корупції

Директора департаменту екології ОДА, який відмовився звільнятися на вимогу губернатора, звинуватили в корупції

Політика 08:14, 02.07, 2015

Після відмови Віктора Кліда добровільно звільнитися з посади керівника департаменту екології в департаменті почалася тотальна перевірка.

КУРС повідомляв, що правоохоронними органами складено протокол про адміністративне правопорушення щодо одного з посадовців ОДА. Йшлося про незаконне нарахування премій працівникам одного з департаментів. Як стало відомо КУРСу з джерел в адміністрації, цим посадовцем є директор департаменту екології та природних ресурсів, кандидат біологічних наук за спеціальністю "екологія" Віктор Клід.

Однак, як стверджують джерела, справжньою причиною намагань притягнути посадовця до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення є конфлікт службовця з головою ОДА Олегом Гончаруком. Губернатор вимагав від Кліда добровільно звільнитись з посади директора департаменту, аби мати можливість призначити "свою людину" й давнього товариша – Ріяфета Гасимова, відомого громадськості завдяки скандальній забудові зеленої зони біля міського озера. Віктору Кліду ж запропонували залишитися на посаді заступника в цьому ж департаменті.

Напередодні з посади заступника був звільнений Василь Головчак, депутат облради, який займав цю посаду багато років. До речі, Головчак оскаржує своє звільнення в суді. Втім, Віктор Клід відмовився звільнятися і "заліг" на "лікарняний". Впертість посадовця настільки роздратувала Гончарука, що він розпорядився здійснити повну перевірку діяльності департаменту за час керівництва Кліда. Як наслідок – протокол про адмінітративне порушення, виявлене Фінінспекцією. Тим часом Ріяфета Гасимова таки представили колективу департаменту в якості нового керівника

КУРС стежитиме за розвитком подій: останнє слово в цій справі, очевидно, за судом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: