fbpx

Гончарук вручив Митрополитові УГКЦ Війтишину ювілейну медаль "25 років незалежності України". ФОТО

Суспільство 15:58, 13.09, 2016

За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу Митрополита Української греко-католицької церкви Володимира Війтишина нагороджено відзнакою Президента України Петра Порошенка.

Від імені Президента України вручив почесну нагороду – ювілейну медаль "25 років незалежності України" голова облдержадміністрації Олег Гончарук. Вітаючи Митрополита, голова облдержадміністрації висловив вдячність за самовіддану працю на душпастирській ниві та побажав йому успіхів у розбудові Церкви та держави, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

"Історія відновлення Української греко-католицької церкви тісно переплітається із процесом становлення незалежності нашої держави, – зазначив очільник Прикарпаття. – Ключову роль у цих подіях відіграють люди, такі як Митрополит Володимир, які попри усі перешкоди залишаються вірними своєму народу, активно відстоюють громадянську позицію".

Зі свого боку Володимир Війтишин подякував за почесну нагороду і зауважив, що УГКЦ й надалі працюватиме задля розбудови України та її народу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: