fbpx

Гончарук виділив чотирьом чиновницям ОДА по 200 тисяч на житло, для сімей загиблих на війні – нуль

Політика 19:38, 18.11, 2015

Голова Івано-Франківської обласної адміністрації виділив по 200 тисяч гривень з обласного бюджету на поліпшення житлових умов чотирьом чиновницям – двом працівницям з облдержадміністрації, а двом – з облради. На ці ж потреби родинам загиблих прикарпатських військових не виділено ні копійки.

Івано-Франківська обласна рада оприлюднила інформацію про хід виконання програм за 9 місяців 2015 року. Так, за програмою соціального захисту населення Івано-Франківської області у 2012-2016 роках чотири особи отримали 800 тисяч гривень на поліпшення житлових умов.

Натомість для поліпшення житлових умов сімей, члени яких загинули (померли) під час проведення антитерористичної операції, інвалідів І групи, інвалідність яких пов’язана з участю в АТО, передбачено 800 тисяч гривень, а профінансовано – аж нуль (!) гривень.

КУРС вирішив з'ясувати, хто ці особи, яких голова ОДА Олег Гончарук так високо цінує. Виявляється, за розпорядженням голови ОДА, по 200 тисяч отримали:

 – Галіпчак Ольга Василівна – секретарка першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького, який під час Євромайдану прославився прізвиськом "Чоловік Божий". 

1

2

Кубік Галина Юріївна  консультант відділу документаційного забезпечення та контролю Івано-Франківської обласної ради.

3

Щербатюк Оксана Степанівна  заступник начальника загального відділу управління внутрішнього аудиту, загального документообігу та контролю апарату обласної державної адміністрації.

Пазюк Наталія Іванівна – начальник управління бухгалтерського обліку та господарського забезпечення – головний бухгалтер департаменту фінансів обласної державної адміністрації. 

Відповідне розпорядження датоване 27 серпня 2015 року.

Для порівняння: за дев'ять місяців цього року одноразову грошову допомогу виділено 916 громадянам на суму 821 тисяча гривень. Надано матеріальну допомогу 58 особам у зв’язку з втратою члена сім’ї, смерть якого пов’язана з участю в антитерористичній операції, на суму 818 тисяч. Це, до речі, єдині кошти, які надійшли на виконання програми сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України.

4

Як писав КУРС, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус наприкінці своєї каденції виділив з бюджету на лікування двох депутатів міської ради 460 тисяч гривень – представнику партії ВО "Свобода" Романові Микулі та члену партії ВО "Батьківщина" Ярославу Бачкуру.

Таким самим методом  начальник управління культури Мирослав Петрик отримав з франківського бюджету майже півмільйона гривень на житло. Пізніше він пояснив, що мешкає в аварійному будинку з двома дорослими синами і внуками.

Тому франківські активісти перевірили, як живе "бідний" чиновник.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: