fbpx

Гончарук виділив чотирьом чиновницям ОДА по 200 тисяч на житло, для сімей загиблих на війні – нуль

Політика 19:38, 18.11, 2015

Голова Івано-Франківської обласної адміністрації виділив по 200 тисяч гривень з обласного бюджету на поліпшення житлових умов чотирьом чиновницям – двом працівницям з облдержадміністрації, а двом – з облради. На ці ж потреби родинам загиблих прикарпатських військових не виділено ні копійки.

Івано-Франківська обласна рада оприлюднила інформацію про хід виконання програм за 9 місяців 2015 року. Так, за програмою соціального захисту населення Івано-Франківської області у 2012-2016 роках чотири особи отримали 800 тисяч гривень на поліпшення житлових умов.

Натомість для поліпшення житлових умов сімей, члени яких загинули (померли) під час проведення антитерористичної операції, інвалідів І групи, інвалідність яких пов’язана з участю в АТО, передбачено 800 тисяч гривень, а профінансовано – аж нуль (!) гривень.

КУРС вирішив з'ясувати, хто ці особи, яких голова ОДА Олег Гончарук так високо цінує. Виявляється, за розпорядженням голови ОДА, по 200 тисяч отримали:

 – Галіпчак Ольга Василівна – секретарка першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького, який під час Євромайдану прославився прізвиськом "Чоловік Божий". 

Гончарук виділив чотирьом чиновницям ОДА по 200 тисяч на житло, для сімей загиблих на війні – нуль 1

Гончарук виділив чотирьом чиновницям ОДА по 200 тисяч на житло, для сімей загиблих на війні – нуль 2

Кубік Галина Юріївна  консультант відділу документаційного забезпечення та контролю Івано-Франківської обласної ради.

Гончарук виділив чотирьом чиновницям ОДА по 200 тисяч на житло, для сімей загиблих на війні – нуль 3

Щербатюк Оксана Степанівна  заступник начальника загального відділу управління внутрішнього аудиту, загального документообігу та контролю апарату обласної державної адміністрації.

Пазюк Наталія Іванівна – начальник управління бухгалтерського обліку та господарського забезпечення – головний бухгалтер департаменту фінансів обласної державної адміністрації. 

Відповідне розпорядження датоване 27 серпня 2015 року.

Для порівняння: за дев'ять місяців цього року одноразову грошову допомогу виділено 916 громадянам на суму 821 тисяча гривень. Надано матеріальну допомогу 58 особам у зв’язку з втратою члена сім’ї, смерть якого пов’язана з участю в антитерористичній операції, на суму 818 тисяч. Це, до речі, єдині кошти, які надійшли на виконання програми сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України.

Гончарук виділив чотирьом чиновницям ОДА по 200 тисяч на житло, для сімей загиблих на війні – нуль 4

Як писав КУРС, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус наприкінці своєї каденції виділив з бюджету на лікування двох депутатів міської ради 460 тисяч гривень – представнику партії ВО "Свобода" Романові Микулі та члену партії ВО "Батьківщина" Ярославу Бачкуру.

Таким самим методом  начальник управління культури Мирослав Петрик отримав з франківського бюджету майже півмільйона гривень на житло. Пізніше він пояснив, що мешкає в аварійному будинку з двома дорослими синами і внуками.

Тому франківські активісти перевірили, як живе "бідний" чиновник.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: