fbpx

Гончарук запевнив, що контролює ремонт доріг в області

Суспільство 12:46, 10.10, 2015

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук з робочою поїздкою відвідав Городенківщину. Серед іншого, керівник виконавчої влади області оглянув відремонтовану дорогу по вулиці Винниченка та провів робочу нараду щодо забезпечення ремонту об'їзної вулиці Височана.

За підсумками обговорення було прийнято рішення внести зміни до проекту в частині заміни двохсот метрів бетонного покриття на асфальтне, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Причиною цьому стали погодні умови, які ми маємо сьогодні, оскільки бетонні матеріали при такому температурному режимі використовувати недоцільно, адже вони втрачають свої  якісні характеристики", – пояснив Олег Гончарук.

Голова облдержадміністрації нагадав, що систематично моніторить ситуацію щодо усіх робіт, котрі виконуються у дорожньому господарстві.

"Ремонт доріг в області знаходиться під моїм особистим постійним контролем. Ми повинні встигнути виконати усі взяті на себе зобов’язання у цьому році при абсолютному збереженні високої якості нових об’єктів",  наголосив посадовець. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: