fbpx

Гончарук зустрівся з послом Хорватії в Україні

Політика 17:51, 12.11, 2015

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем.

Під час зустрічі обговорили економічний, туристичний та освітній потенціал Івано-Франківської області, налагодження співпраці у цих галузях.

Олег Гончарук висловив вдячність за підтримку Хорватії у протистоянні з Росією.

"Ми щиро вдячні хорватському народові і вашій владі за запровадження санкцій до країни-агресора. Сьогодні Україна в цілому і Прикарпаття, зокрема, налагоджуємо тісні контакти з європейськими країнами у різних сферах. Звичайно, військове протистояння на Сході накладає негативний відбиток на цей процес, але дуже приємно, що наші партнери ставляться з розумінням до ситуації і готові розвивати співпрацю навіть у таких умовах", – зазначив Олег Гончарук.

У свою чергу Томіслав Відошевіч розповів про досвід Хорватії, яка також пережила подібну проблему.

"Третина нашої території також була окупована. Прикметно, що Україна, як колись Хорватія, намагається вирішити конфлікт не тільки військовим шляхом, але й активно задіює дипломатичну складову. Переконаний, що позиція Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України є правильною і ви здобудете мир", – розповів Надзвичайний і Повноважний Посол.

Також у рамках робочого візиту представники Хорватії зустрінуться з членами торгово-промислової палати Івано-Франківської області та керівниками підприємств туристичної галузі, відвідають Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: