fbpx

Гончарук зустрівся з представниками компанії BG Technik – EKO, щоб обговорити переробку сміття на Прикарпатті

Політика 15:13, 25.05, 2015

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками компанії BG Technik – EKO (Сербія, Австрія) на чолі з генеральним директором Драженко Бувачем.

Під час зустрічі обговорили проблему утилізації твердих побутових відходів, зокрема сміттєспалювання, сортування, зменшення негативного впливу на екологію, повідомляє прес-служба ОДА.

"Про будівництво сміттєпереробного заводу на Івано-Франківщині говорять давно, але в силу об’єктивних та суб’єктивних факторів практичних кроків зроблено фактично не було. Економічні проблеми в державі, зумовлені військовою агресією на сході України, й до сьогодні залишалися перепоною для залучення коштів на будівництво відповідного підприємства. Прикметно, що наші партнери з Сербії та Австрії готові розглядати можливість співробітництва навіть у такий складний для держави час", – зазначив Олег Гончарук.

За словами голови облдержадміністрації, керівництво області докладає усіх зусиль задля поглиблення міжнародної співпраці, зокрема й у сфері переробки твердих відходів.

"Ми розуміємо всю глибину проблеми, можливі ризики, пов’язані з нею. Бачимо, що і в європейських країнах не повністю вирішене це питання. Ми ж, у свою чергу, тільки починаємо цей шлях, отже, маємо можливість врахувати всі помилки, які були зроблені раніше",  пояснив Гончарук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: