fbpx

Google представила документальний фільм про освоєння Місяця

Суспільство 22:02, 30.01, 2015

Деталізації вдалося досягти за рахунок високоякісної анімації і різної динамічної інфографіки.

Корпорація Google представила короткометражний документальний фільм "Back To The Moon For Good – The New Space Race" про історію освоєння Місяця, передає DT.ua

У 25-хвилинному фільмі детально розповідається про освоєння людиною Місяця – з моменту, коли Ніл Армстронг вперше ступив на його поверхню, і до побудови на супутнику Землі цілої бази.

У фільмі використовуються неймовірна деталізація, якої авторам вдалося досягти за рахунок високоякісної анімації і різної динамічної інфографіки.

"На випадок, якщо ви ще не чули, Місяць знову в тренді. І це тільки початок", – заявили в Google.

Ролик є адаптованою версією фільму, створеного для цифрового шоу в планетаріях. Він вже встиг отримати кілька спеціалізованих нагород. Передбачається, що фільм підтримає інтерес до премії Google Lunar X PRIZE, заснованої Google і Фондом X Prize з призовим фондом в $ 30 млн.

Вчені хочуть досліджувати південний полюс Місяця і пробурити канал в 100 м. Головною метою дослідників є вивчення геології Місяця і можливості створення на ньому жилого поселення.

Планується, що буде пробурений канал глибиною понад сто метрів і оцінена можливість розміщення на полюсі супутника Землі обсерваторії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: