п'ятниця, 22 лютого

Городенківці вибороли Кубок Соборності на турнірі, який проходив на Тернопіллі

20 січня у місті Чортків відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу до Дня Соборності України між командами міських рад Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Чорткова, Городенки та збірної міських голів України.

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Городенківська команда по ходу турніру стала одним із фаворитів. На груповому етапі вона з рахунком 7-0 поборола сильну чернівецьку команду, далі здолала не менш майстровитих хмельничан – 4-2. У півфіналі мусила розчарувати господарів – чортківців.

Рахунок знову вельми переконливий – 7-2. Фінальний матч став окрасою всього турніру, у ньому городенківці знову зустрічалися з командою Чернівців. І хоча буковинці зробили певні висновки із першого матчу, але протиставити покутянам так нічого і не змогли. 2-0 на нашу користь, і великий золотий Кубок Соборності мандрує до нашого райцентру, а разом з ним – чудовий настрій, чимало позитивних емоцій, задоволення від спілкування та єднання в ім’я утвердження в Україні здорового способу життя. А ще – мрії з часом організувати такий потужний турнір у Городенці.

Городенківці виступали у такому складі: Дмитро Шинкарук, Андрій Луговий, Віталій Фещук, Роман Буртник, Володимир Гультай, Андрій Яхневич, Микола Липчук та Любомир Музичка.

Теги: Футзал
КОМЕНТУВАТИ