fbpx

Гори, пісні та домашні страви: Івано-Франківський Карітас оздоровлює дітей у літньому таборі. ФОТО

Суспільство 17:16, 22.07, 2017

Вже традиційно БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" дарує своїм підопічним дітям можливість оздоровитись та відпочити у літньому таборі.

Цього року серед мальовничих гір у селі Заріччя Надвірнянського району 88 дітей та 12 батьків разом з працівниками Карітасу відпочили у літньому оздоровчому таборі. Табір діє на базі реколекційного центру Місійного товариства св. ап. Андрія УГКЦ.

Впродовж червня тривали три табірні зміни, в яких під супроводом працівників Карітасу та волонтерів оздоровлювались діти різних цільових груп: з кризових та малозабезпечених родин, з багатодітних сімей, діти, позбавлені батьківської опіки, діти та молодь з вадами розумового розвитку, діти з родин вимушено переміщених осіб та учасників АТО, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Перша зміна – молодь з інвалідністю, що відвідують Центр дозвілля та соціальної адаптації Івано-Франківського Карітасу. Двадцять шість дітей та семеро батьків відпочили у мальовничому куточку біля Делятина. Грали у спортивні ігри, малювали на асфальті, ліпили з пластиліну. Виготовляли вітальні листівки у техніці квілінг, хтось дарував їх вожатим, інші – забирали листівки додому, як згадку про табір. 

Наступними перейняли естафету активного і корисного відпочинку діти, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Літні грози не завадили дітям гарно відпочити та набратися сил.

Інтелектуальний конкурс "КВК", розважальна програма "Чічка Прикарпаття та Легінь Карпат", театральний конкурс, вечір талантів, станційна гра "Казковий експрес" – програма табору дозволила дітям проявити свої знання та уміння.

Третя зміна – особи з вадами розвитку та опорно-рухового апарату, що проживають у районах Івано-Франківської області. Відпочили двадцять троє дітей та четверо батьків. 

У липні дев’ятеро дітей з родин переселенців та учасників АТО поїхали у Полтавську область. Там протягом десяти днів вони відпочивали в терапевтично-оздоровчому таборі "Лелеколенд".

Родзинкою табору були іпотерапевтичні заняття. Іпотерапія – це не просто верхова їзда на коні, спілкування з кіньми дуже позитивно впливає на емоційний стан дитини. Дитина стає спокійною, позбувається відчуття напруги, страху, тривоги, стає більш впевненою у собі, чуйною та уважною.

Літнє оздоровлення відбулося за фінансової підтримки парафіян м. Мадрид (Іспанія), МБФ "Карітас Україна", Бернгарда М. та Гелиги Рат з Карітасу єпархії Фульда (Німеччина).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: