fbpx

Готується до виходу друга частина фільму про українських емігрантів у США. ВІДЕО

Культура 20:42, 04.10, 2016

Володимир Мула, режисер документального фільму "Американська Мрія", готує до виходу другий епізод стрічки про життя українських емігрантів у США.

Про це пише gazeta.ua.

На цей раз творча група проекту на прикладі 8 героїв планує показати різні шляхи самореалізації людини в різних умовах та різних галузях життєдіяльності, а також довести, що всі вони підкорюються одному фундаментальному принципові громадянського суспільства.

У фільмі глядачі побачать правду про креативних і талановитих, амбітних та надзвичайно працьовитих, успішних та впевнених у собі українців, які, виходячи із власного досвіду і власних спостережень, виведуть для української держави висновок. 

"Проект по праву можна вважати унікальним! Ми власними силами організували покази першого фільму за океаном і змогли "закрити" левову частку бюджету на виробництво другого кіно. А завдяки допомозі небайдужих українців нам вдалося потрапити у найнесподіваніші місця і повернутися додому з надзвичайно цікавим матеріалом – розповідає режисер та продюсер фільму "Американська Мрія. У пошуках правди" Володимир Мула. – Ми знімали на Голлівудських пагорбах, у Колумбійському університеті Нью-Йорка, на найвищому хмарочосі Чикаго та у штаб-квартирі "Twitter". І кожного разу я переконувався у тому, що українці – це унікальна нація!"

Зйомки картини проходили протягом двох місяців у чотирьох американських містах – Чикаго, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско.

Сценаристом виступив відомий телеведучий та журналіст Микола Васильков, у якості оператора – молодий український талант Станіслав Ткачов. Режисер монтажу – Андрій Луннік, у якого за плечима досвід роботи над першою частиною стрічки.

"Американська Мрія-2 – це крок уперед у порівнянні з першим фільмом з точки зору художнього сприйняття. Це в більшій мірі гральна стрічка, хоча, поза сумнівом, базовими інформативними модулями знову виступають міркування героїв. Зате герої цього разу помпезні. Це не прості люди, це відомі особистості. І тому їхні історії, їхній аналіз, безумовно, будуть резонансними для нашого глядацького загалу", – зазначає автор сценарію Микола Васильков.

Прем'єра фільму "Американська Мрія. У пошуках правди" запланована на січень 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: