fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Грандіозне «Тесла-шоу», відкриття зарядки для електрокарів: у Франківську відсвяткують річницю містечка «Нова Енергія»

Грандіозне «Тесла-шоу», відкриття зарядки для електрокарів: у Франківську відсвяткують річницю містечка «Нова Енергія»

Суспільство 12:58, 11.09, 2017

20 вересня в Івано-Франківську на базі ІФНТУНГ відбудеться урочисте святкування першої річниці наукового містечка "Нова Енергія". У рамках заходу презентують "Тесла-шоу" та відкриють ще одну зарядку для електрокарів.

Організатори запрошують усіх охочих відвідати свято. Вони обіцяють чимало сюрпризів для гостей, а родзинкою заходу стане шоу зі спецефектами, деталі якого поки тримають у таємниці.

"Відкриття громадської зарядної станції "Нова Енергія" для електричних автомобілів відбудеться також у рамках відзначення днів університету нафти й газу. Університет надав дозвіл на встановлення зарядки, ми знайшли спонсорські кошти на саму зарядку та художнє оформлення,  розповідає науковець та один із засновників наукового містечка "Нова Енергія" Максим Карпаш. – Сьогодні є потреба у збільшені  електричних зарядних станцій  без них кількість електрокарів в Україні завжди буде обмежена. Ми разом можемо робити наше місто "зеленим", а повітря чистішим".

Потужність нової зарядки 7.4 кВт. Вона встановлена на стіні наукового містечка, що відповідає довгостроковій стратегії у сфері сталого розвитку, зниження викидів парникових газів тощо.

Як приклад Максим Карпаш наводить Норвегію і каже, що наслідувати треба найкращих. У скандинавській країні зарядок для електрокарів більше, ніж паливних станцій, хоча Норвегія є найбільшим видобувачем природного газу в Європі.

Нагадаємо, електрична зарядка "Нова Енергія" по вул. Карпатській, 15 буде третьою за рахунком в Івано-Франківську, раніше встановили ще дві такі зарядки: одну – у 2016-му біля ресторації "Зосина воля", а другу – 6 травня 2017 року біля салону "Volt" на Галицькій, 8.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: