fbpx

Громада Калущини проти того, щоб районною освітою керувала "регіоналка"

Суспільство 15:08, 06.02, 2015

З цього приводу громадські організації Калущини звернулися до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

У зверненні вказується, що "незважаючи на те, що майже рік, як народ України звільнився від тиранії "регіоналів", прийнято закон про очищення влади, а відділ освіти району дотепер очолює член Партії регіонів Савчук Наталія Михайлівна", пише Калуш.фм.

При цьому також повідомляється, що дана особа займалася фальсифікаціями на виборах у 2004 році та що на неї "була відкрита кримінальна справа, яка отримала логічне завершення в Калуському районному суді". Незважаючи на це, після приходу до влади Януковича Наталію Савчук у 2011 році призначили керівником освітян, а рішення суду під тиском злочинної машини скасували.

Водночас у своєму зверненні громадські активісти вказують на деякі фінансові зловживання посадової особи і просять голову ОДА провести комплексну перевірку господарської діяльності відділу освіти, а також допомоги в тому, щоб Наталія Савчук не займала керівні посади, оскільки, на їх думку, не має ні морального, ні етичного права працювати з дітьми.

Звернення підписали очільники семи громадських організацій: "Автомайдану", "Правого сектору", "Народної самооборони", "7 грудня", "Голосу Нації", "Дітей війни", СМСБ "Альтернативи".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: