fbpx

Громада та депутати "дотиснули": Гончарук зобов’язався виділити кошти на ремонт дороги в Делятині

Політика 07:21, 12.06, 2018

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук доручив керівнику Служби автомобільних доріг та очільникам профільних департаментів ОДА розпочати ремонт дороги в Делятині.

Це відбулось сьогодні під час наради чиновників стосовно стану ремонту доріг в області, на яку приїхали близько сотні мітингувальників з Надвірнянського і Косівського районів, а також народний депутат України, один із лідерів партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Юрій Дерев’янко. 

"Коли ми зайшли до зали, то не відчувалось прихильності від Гончарука. Навпаки, було намагання перевести тему. Говорилось, що є присутні представники різних районів, які також мають проблеми. Було враження, що проблеми протестувальників хочуть вирішити проблемами обурених громад. Але цього їм не вдалось зробити", – розповів військовий капелан, один ініціаторів блокування дороги в Делятині Микола Мединський. 

На його думку, однією з причин того, що Олег Гончарук поступився,  стала присутність в залі депутатів.

"У нас настрій позитивний. Остаточної перемоги не відбулось, але це досить суттєвий прорив у вирішенні питання. Надалі заплановано створення Наглядового комітету від громади протестуючих, який слідкуватиме за виконанням доручення. Блокування дороги відбуватиметься сьогодні до вечора, а уже завтра зранку люди збираються з надією почути розпорядження голови ОДА", – розповів Мединський. 

Народний депутат Юрій Дерев’янко каже, що, на жаль, сьогодні тільки таким способом можна заставити  владу діяти. 

"Враження, що керівництво області випробовувало людей на міцність: наскільки довго вони зможуть витримати, блокуючи дороги. Однак сьогодні перемога за людьми, які дійсно є джерелом влади", – говорить нардеп.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 9 червня, під час брифінгу у Верховній Раді Юрій Дерев’янко заявив, що керівництво ОДА має виконати вимоги протестувальників або піти у відставку.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: