fbpx

Громада звинувачує мера Тисмениці у розкраданні бюджетних коштів

Політика 10:04, 05.07, 2014

Конфлікт між тисменичанами і їхнім міським головою Богданом Дарчином розпочався ще під час Євромайдану. Тоді громада примусила його написати заяву на звільнення. Але невдовзі мер через суд поновився у своєму колишньому кріслі. Хоча, як переконують члени Народної ради в Тисмениці, того рішення так ніхто й не бачив.

4 липня Богдан Дарчин вирішив піти на діалог із громадою та скликав зібрання, аби обговорити проблеми міста. Щоправда, так званий брифінг постійно вибухав сутичками та взаємними звинуваченнями.

Представники місцевої Народної ради обурювалися, що їм довго не дають слова, натомість від "обраних" промовців лунають лише хвалебні оди міському голові. Громадськість була невгамовна, почала протестувати. Основні звинувачення стосувалися незаконного продажу земельних ділянок у Тисменицькому районі, розкрадання бюджетних коштів, ігнорування ремонту доріг і підтримки благоустрою міста загалом, непрозорої видачі дозвільних документів, пише ГК.

Богдан Дарчин пояснював, що кошти на ремонт доріг "зависли" в Казначействі, тендери на продаж землі не проводяться, бо немає покупців, і взагалі, основна проблема – в самій державі.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: