fbpx

Громаді Снятина повернули земельну ділянку вартістю 157 тисяч гривень

Політика 15:01, 11.08, 2014

За позовом прокурора Снятинського району в інтересах держави рішенням Господарського суду Івано-Франківської області Товариство з додатковою відповідальністю зобов’язано повернути Снятинській міській раді земельну ділянку площею 0,32 га, вартістю 157 тис. грн.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, Товариством подано апеляційну скаргу до Львівського апеляційного господарського суду про його скасування. За результатами судового розгляду вказану апеляційну скаргу відхилено та залишено без змін рішення суду першої інстанції, повідомляє прес-служба прокуратури в Івано-Франківській області.

Прокуратурою району невідкладно витребувано наказ про примусове виконання рішення суду та пред’явлено його до виконання. На цей час рішення суду фактично виконано.

Таким чином, завдяки вжитим прокуратурою району заходам представницького характеру та забезпечення ефективного нагляду за додержанням законів при виконанні рішення суду земельну ділянку в центральній частині міста повернуто територіальній громаді Снятина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: