fbpx

Громадська організація Віталія Мерінова перемогла у молодіжній спартакіаді

Суспільство 19:17, 31.01, 2018

Другий рік поспіль громадська організація "Спільними Зусиллями" стає переможцем спартакіади серед молодіжних громадських організацій.

Вже дванадцяте за рахунком, таке спортивне дійство проводилось з нагоди вшанування 100-річчя бою під Крутами на базі КП Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру.

Представники ГО "Спільними зусиллями" практично у всіх видах спорту були одними із найкращих. І за підсумками змагань стали переможцями. Обійшовши ГО "Батьківщина молода" і ГО "Патріот України".

"Наша громадська організація – за здоровий спосіб життя. Але ми не тільки говоримо, але й самі його дотримуємось. Я щиро радію, що команда ГО "Спільними зусиллями" – міцна, смілива та витривала. Звісно, спортивні перемоги допомагають нам стати справжньою командою і надихають протягом року на різні добрі справи. Ми проводимо дуже багато різноманітних заходів, спортивних змагань, впроваджуємо благодійні проекти, підтримуємо талановиту молодь", – зазначив керівник ГО "Спільними зусиллями", укропівець Віталій Мерінов.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: