fbpx

Громадська рада пояснила комунальникам, що треба робити з дорогами у Франківську

Суспільство 14:45, 13.10, 2015

Голова громадської ради з контролю за використанням коштів на капітальний та поточний ремонт доріг в Івано-Франківську Микола Панчишин критично оцінив роботу дорожників і сформулював для міської влади кілька рекомендацій.

Громадська рада з контролю за використанням коштів на ремонт доріг була створена два роки тому. За цей час співпрацювала з міською владою, надавала пропозиції для покращення ситуації з дорожнім господарством міста.

"Що зроблено – ви бачите. Зупинимося на тому, що ще треба зробити, щоби з дорогами був порядок", – розпочав свій виступ на засіданні міськвиконкому голова Ради Микола Панчишин

За його словами, по-перше, треба нарешті вирішити питання власності деяких доріг в місті. "Набережна – це не об'їзна. Це міська дорога в комунальній власності. Написали про це в ОДА і міністерства",  каже Панчишин.

Друге  треба відмовитися від так званого "вибіркового капітального" ремонту доріг, який практикується у Франківську впродовж останніх років. "Це все від нашої бідності. Треба робити або капітальний, або вибірковий", – наполягає голова Ради. 

Третє  в місто не повинні заїжджати великогабаритні машини.

Четверте – приміський громадський транспорт має розвантажуватися на околиці міста.

П'яте  слід звернути увагу і на ремонт малих вулиць. "Ми звернулися з пропозицією, щоби вулицю Чубинського включили в перелік на ремонт. Нам відмовили…"  каже Панчишин.

Він також звернув увагу на занедбаність дощової каналізації у місті, а насамкінець закликав мерію впроваджувати нові технорлогії в ремонті доріг. 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: