fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Громадська рада при Департаменті охорони здоров'я ініціювала експертизу медичних програм Прикарпаття

Громадська рада при Департаменті охорони здоров'я ініціювала експертизу медичних програм Прикарпаття

Здоров'я 15:57, 25.11, 2015

Відбулося розширене засідання правління громадської ради при Департаменті охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА, на якому вирішили допомогти чиновникам від місцевої медицини порахувати видатки на обласні медичні програми.

Про це в соцмережі Фейсбук відзвітувала голова Громадської ради, лікар-педіатр Оксана Манюх

"Розглядалися на засіданні організаційні питання щодо виконання плану роботи громадської ради на 2016 рік та грудень 2015 року. Насамперед визнано пріоритетним питання детальної підготовки експертиз щодо фінансування цільових програм ДОЗ (Департаменту охорони здоров'я, – ред.) ОДА у 2014-2015 роках, причину недофінансування окремих з них, планування на 2016 рік, цифри та їх обґрунтування. 

Між комітетами громадської ради було розподілено проведення експертиз по кожній з програм та представлення пропозицій на фінансування у 2016 році.

Це великий об'єм роботи, але він дуже важливий. Правильне фінансування цільових програм – це вирішення життєвоважливих і ключових питань у діяльності медичних закладів.

Ми не підміняємо роботу спеціалістів департаменту охорони здоров'я ОДА, а разом маємо відстояти фінансування кожної цифри за цільовими програмами, за якими  охорона здоров'я і життя конкретної людини в Івано-Франківській області",  написала Оксана Манюх. 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: