fbpx

Громадська рада при облдержадміністрацї підтримала звернення щодо збору коштів на пам'ятник Роману Гурику

Суспільство 08:51, 25.03, 2015

Громрада просить найбільші підприємства області допомогти в спорудженні пам'ятника герою Небесної сотні.

24 березня продовжилося друге чергове засідання громадської ради при облдержадміністрації. На порядку денному були питання щодо затвердження складу комітетів громадської ради при обласній державній адміністрації, складу президії громадської ради та різне. За результатами розгляду зазначених питань сформовано склад постійних комітетів громадської ради, обрано їх голів та затверджено організаційну структуру громадської ради у вигляді президії ради.

Також розглянули звернення від Обласного координаційного комітету з допомоги пораненим під час проведення АТО стосовно ініціювання початку збору коштів з метою увіковічення пам'яті загиблого Героя Небесної Сотні Романа Гурика.

Членами громадської ради при облдержадміністрації більшістю голосів від присутніх на засіданні було прийнято рішення щодо звернення ради до керівників найбільших підприємств, установ та організацій області стосовно надання фінансової підтримки на спорудження пам’ятника Герою України Роману Гурику на його могилі у Меморіальному сквері по вул. Мельника – Бандери. 

"Запрошуємо усіх небайдужих краян зробити свій вклад у цю спільну справу. Адже це не просто вияв шани юнаку, який віддав своє життя за усіх нас, за свою державу. Це  нагадування прийдешнім поколінням про жертви заради власної свободи та своєрідне попередження, щоб криваві події ніколи не повторились у майбутньому", – йдеться у зверненні.

Реквізити благодійного рахунку на спорудження пам’ятника:

МФО 325365 ПАТ "КРЕДОБАНК"

Р/Р 2620801238411

Код отримувача 2802216243

ГУРИК ІРИНА МИРОСЛАВІВНА

Призначення платежу: благодійні внески

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: