fbpx

Громадська рада Верховинщини виступила за заборону експорту лісосировини

Суспільство 11:59, 10.06, 2015

На позачерговому засіданні Громадської ради Верховинщини розглянули інформацію про стан справ у деревообробній та лісозаготівельній галузях.

Голова Громадської ради Ігор Іванійчук висловив стурбованість ситуацією, що склалася у цих галузях, зокрема відтермінуванням заборони експорту лісу. Ігор Васильович проінформував присутніх про розроблені Асоціацією деревообробних та лісозаготівельних підприємств Західної України нові методи розподілу лісопродукції, які базуються на податковому навантаженні на м куб. переробленої деревини, виробничу історію та економічні показники підприємства, повідомляє прес-служба Верховинської РДА.

Голова Громадської ради довів до відома Резолюцію з’їзду деревообробників України, який відбувся 21 травня в м. Чернівці, в основі якої – необхідність підписання Закону України № 1362 "Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів"; незгода з порядком продажу необробленої деревини, запропонованим Держлісагенцією в травні 2015 року; схвалення механізму розподілу лісопродукції, що базується на принципі податкового навантаження на один м куб. переробленої деревини; нові підходи при призначенні керівників у сфері лісової галузі тощо.

"Захист деревообробної галузі – це справа всієї громадськості",  зазначив голова Громадської ради. Після обговорення, участь в якому взяли не тільки члени Громадської ради, а й інші зацікавлені представники громадських організацій, було вирішено підтримати Резолюцію з’їзду деревообробників України та звернутися до керівництва області щодо проведення об’єктивного розслідування в справі неодноразових спроб замахів на життя та майно голови Західноукраїнської асоціації деревообробників п. Соболевського Ігоря Миколайовича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: