fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Громадські активісти вимагають скликати позачергову сесію обласної ради

Громадські активісти вимагають скликати позачергову сесію обласної ради

15:14, 25.07, 2014

Громади Долинщини та Коломийщини вимагають від голови ОДА Андрія Троценка та голови обласної ради Василя Скрипничука подбати про забезпечення наших земляків з батальйону "Прикарпаття" усім необхідним у зоні АТО.

Громадські активісти сформулювали звернення до очільників області, інформує Галицький кореспондент.

"Внаслідок проведення АТО на Сході України на території нашої області було сформовано 5-ий батальйон територіальної оборони "Прикарпаття", в складі якого перебувають також і представники Долинського району.

Але основною небезпекою для особового складу прикарпатського батальйону є неспроможність з легким озброєнням, в умовах повної відсутності броньованої техніки, мінометів чи гармат, фортифікаційних та інших інженерних споруд протистояти супротивнику, який застосовує масовані обстріли важкою артилерійською зброєю та системами залпового вогню.

У зв’язку з цим рішуче вимагаємо від Вас наступного:
– звернутись до вищого керівництва держави та ЗСУ з питанням про негайне забезпечення 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття" відповідною механізованою технікою або ж його підсилення іншими спеціалізованими підрозділами;
– у випадку неможливості реалізації цього завдання домогтися передислокації батальйону у більш безпечне місце;
– звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою розблокувати рахунки державного казначейства з акумульованими на них благодійними коштами для нужд та потреб ЗСУ в цілому та 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття" зокрема.
Про вжиті заходи та їх наслідки просимо повідомити нас не пізніше 28 липня 2014 року".
У випадку ігнорування вимог громадських активістів люди обіцяють перекрити дороги державного значення.

Громадські активісти розповіли, що голова ОДА Андрій Троценко разом з ними написав заяву на ім’я голови обласної ради з проханням скликати на понеділок позачергову сесію обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: