fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Громадськість Франківська виступає проти призначення Гасимова Ріяфета Головою Департаменту екології та природних ресурсів

Громадськість Франківська виступає проти призначення Гасимова Ріяфета Головою Департаменту екології та природних ресурсів

Суспільство 14:36, 22.04, 2015

Громадськість міста Івано-Франківська та області обурена фактом можливого призначення Головою Департаменту екології та природних ресурсів Івано-Франківської області Гасимова Ріафета Садиг огли.

Відповідний лист до Міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка та голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука направила ГО "Поступовий гурт Франківців".

"На даний час щодо можливих порушень законодавства підприємцем Гасимовим Ріафетом порушено два кримінальні провадження органами прокуратури за фактом незаконної, на думку громадськості міста, забудови рекреаційної зони біля міського озера у місті Івано-Франківську. З цим підприємцем у 2008 році було укладено договір оренди земельної ділянки для будівництва спортивно-оздоровчого центру. Натомість з численними порушеннями екологічного, земельного, природоохоронного, містобудівного законодавства на даній ділянці підрядником зводиться група восьмиповерхових житлових будинків. Будинки зводяться у безпосередній близькості до міського озера. 

Незважаючи на численні звернення громадськості, відмову у продовженні строку дії договору оренди, який закінчився у березні 2015 року, на відкриті кримінальні провадження, колишній приватний підприємець продовжує відкрито нехтувати правом на безпечне життя та здорове довкілля кожного мешканця міста. 

Не будучи фаховим екологом за освітою, маючи дотичність до проблем екології виключно у галузі транспортування твердих побутових відходів, пан Гасимов планує очолювати Департамент екології та природних ресурсів області (за даними ЗМІ).

Неважко спрогнозувати, які негативні наслідки для довкілля області та міста спричинить таке призначення і яким "захисником" буде Гасимов Р. для екології обласного центру та області. 

Просимо Вас врахувати думку громадськості міста Івано-Франківська та області про недопущення призначення такої особи очільником Департаменту екології та природних ресурсів Івано-Франківської області. 

P.S. Громадськість міста, громадські організації та громадські ініціативи міста та мешканці Івано-Франківська сподіваються, що шановний Гасимов Ріафет Садиг огли нарешті продемонструє розуміння проблеми і прислухається до франківців, змінивши свої плани щодо продовження забудови міського озера, та відмовиться від планів очолити головне екологічне відомство області".

Лист підписав Координатор ГО «Поступовий гурт Франківців», ​депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Адамович.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: