fbpx

Громадськість Яремчанщини залучається до охорони правопорядку в регіоні

Суспільство 09:55, 06.02, 2015

Вже не вперше начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин зустрічався з мешканцями населених пунктів Яремчанської міськради. Цього разу приводом для спілкування стала взаємодія правоохоронців з місцевими громадськими формуваннями.

Це була перша виїзна нарада керівництва обласного управління міліції в рамках продовження діалогу правоохоронців з громадськими активістами з метою об’єднання зусиль задля забезпечення спокою та безпеки краян, повідомили КУРСу в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

У зустрічі з яремчанцями взяли участь заступник начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС в області Василь Віконський та координатор зі взаємодії УМВС в області з громадськими формуваннями Ярослав Манжелей.

Микола Семенишин охарактеризував стан правопорядку в регіоні та окреслив проблемні напрями роботи правоохоронців. Він зазначив, що на Яремчанщині доволі активна громадськість, утім потребує узгодженості діяльність різних громадських формувань, щоб належно виконувати завдання щодо охорони громадського порядку та охорони важливих об’єктів.

У підсумку тривалої дискусії, в ході якої присутні висловлювали своє бачення подальшої спільної діяльності, було знайдено порозуміння та вироблено стратегію взаємодії між міліцією і громадськістю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: