fbpx

Громадськість закликають перевірити, як сплачуються податки з великих підприємств на Прикарпатті

Суспільство 16:56, 30.03, 2015

Член ради партії "ВОЛЯ" Ольга Галабала закликала громадських активістів та журналістів долучитись до роботи комісії обласної ради, яка перевірить повноту надходжень податків до бюджету з великих підприємств.

“Важливо, щоб ця комісія була дієвою та прозорою. Для цього необхідно, щоб громадські активісти та журналісти брали на себе відповідальність та долучались до роботи відповідної комісії та контролювати, щоб не виникало ніяких спекуляцій”, – заявила Ольга Галабала.

За її словами, значна кількість великих підприємств Івано-Франківської області сплачує не в повній мірі податки в місцеві бюджети, а кошти йдуть в “кишені” певних чиновників. Серед  таких підприємств політик називає ТзОВ “Даноша”, Бурштинську ТЕС, “Укрнафту”, сількогосподарське підприємство “Оскар” та інші.

“Комісія займеться вивченням питань, чи наповнюються бюджети сіл та міст за рахунок сплати податків великих підприємств. За спільним розпорядженням голови облради і голови ОДА було запропоновано створити таку комісію, прописати регламент її роботи, затвердити склад комісії і прийняти рішення про її створення  на наступній сесії обласної ради”, – розповіла Галабала.

Нагадаємо, 27 березня на сесії Івано-Франківської обласної ради народний депутат України, член Ради партії “ВОЛЯ” Юрій Дерев’янко ініціював створення тимчасової профільної комісії в Івано-Франківській обласній раді, яка займеться перевіркою надходжень податків до місцевих бюджетів з великих підприємств.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: